Vi står klar til at hjælpe

Kontakt os hvis du har brug for at vide mere... Vi kommer også gerne og besøger jer.

Team Industri & Byggeri

Dorte Kjærsgaard │ 41226133 │ dorte.kjaersgaard.jensen@hjoerring.dk

John Bressay Andersen │ 41226176 │ john.bressay.andersen@hjoerring.dk

Lone Olsen │ 41226122 │ lone.olsen@hjoerring.dk

René Heby Andersen │ 41226904 │ rene.heby.andersen@hjoerring.dk

Team Service

Heidi Nedergaard Kristensen │ 41226193 │ heidi.n.kristensen@hjoerring.dk

Jette Andersen │ 41226124 │ jette.andersen@hjoerring.dk

Line S. Dam │ 41226298 │ line.s.dam@hjoerring.dk

Marie Ahm Handberg │ 41226168 │ marie.ahm.handberg@hjoerring.dk

Team Rekruttering & Jobrotation

Elisabeth Winterberg Nielsen │ 41226146│ ewn@hjoerring.dk

Joan Grøne │ 41226209 │ joan.groene@hjoerring.dk

Stine Beck Christensen │ 41226158 │ stine.beck.christensen@hjoerring.dk

Opfølgningskonsulenter

Ann Pedersen │ 41937527 │ ann.pedersen@hjoerring.dk

 

Christian P. Gajhede │ 41226141 │ christian.p.gajhede@hjoerring.dk

Heidi Mørk │ 41937528 │ heidi.moerk@hjoerring.dk

Malene Gade │ 41226898 │ malene.gade@hjoerring.dk

Ledelse og administration

Ledelse:

Ole Bendix │ 41226125│ ole.bendix@hjoerring.dk

Martin Kirkegaard │ 41226017 │ martin.kirkegaard@hjoerring.dk

 

Administrativt team:

Lone Steen │ 72336149 │ lone.steen@hjoerring.dk

Lone Holm Møller │ 72336145 │ lhm@hjoerring.dk